Miło nam ogłosić nabór na wydarzenia ŻARCIA NA KÓŁKACH na błoniach PGE Narodowego* w sezonie 2020. W tym roku planujemy dwa terminy wydarzeń pod Narodowym - 25-26 lipca oraz 3-4 października. Serdecznie zapraszamy!

Rejestracja ma charakter otwarty i nie jest równoznaczna z kwalifikacją wystawcy. Wszyscy, którzy zostaną przyjęci otrzymają maila z potwierdzeniem uczestnictwa i dalszymi instrukcjami.

Koszty udziału za jedno wydarzenie: Bezzwrotne wpisowe*:

  • 1100 zł netto (+ 23% VAT) = 1353 zł brutto + 10% od obrotu
*w przypadku braku pojawienia się na wydarzeniu, lub rezygnacji po wpłacie koszt nie będzie zwracany.

Warunkiem uczestnictwa jest również przekazanie 10 dań na potrzeby konkursów i promocji.

W kwocie wpisowego zapewniamy prąd do 3kW. Trucki z wyższym poborem obowiązuje dodatkowa opłata za prąd w kwocie 50 zł netto za każdy dodatkowy 1kW oraz 50 zł netto za podłączenie do prądu w nocy..

UWAGA - prosimy o dokładne wypełnienie formularza i zwrócenie uwagi na przesłanie dobrego zdjęcia. Będziemy tworzyć dedykowaną zakładkę dla gości aplikacji mobilnej Going., dlatego też jakość zdjęć jest bardzo istotna.

UWAGA - Podczas edycji październikowej odbędą się 7. Mistrzostwa Burgerowe. Wszystkie burgerownie biorące udział w wydarzeniu muszą wziąć udział w Mistrzostwach. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie 20 degustacyjnych porcji (mini burgerów) dla sędziów, którzy wybiorą zwycięzcę. Wystawcy burgerowi przekazują tylko 3 dania na potrzeby promocji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Wskaż 3 wybrane pozycje. Menu pojawi się w aplikacji przy opisie Twojego food trucka.
To zdjęcie będzie ilustrowało Twojego food trucka w aplikacji.

Click or drag files to upload