Zapraszamy do rejestracji jako wystawca na Żarcia Na Kółkach: Zamknięcie Sezonu, które odbędzie się 20 i 21 października w Warszawie w Centrum Praskim Koneser. Max 40 food trucków. W ramach wydarzenia odbędzie się po raz pierwszy konkurs na Danie Sezonu PYCHA 2018. Dziesięcioosobowe jury składające się z dziennikarzy i blogerów kulinarnych, infulecerów oraz osób ze świata gastronomii wyłoni najlepsze danie w tym sezonie.

Rejestracja ma charakter otwarty i nie jest równoznaczna z kwalifikacją wystawcy. Wszyscy, którzy zostaną przyjęci otrzymają maila z potwierdzeniem uczestnictwa i dalszymi instrukcjami.

Koszty udziału: Bezzwrotne wpisowe *:


- 800 zł netto (+ 23% VAT) = 984.00 zł brutto + 10% prowizji od obrotu, obliczana na miejscu na koniec każdego dnia wydarzenia.

Warunkiem uczestnictwa jest również przekazanie darmowych dań na potrzeby konkursów i promocji:
- 6 dań wystawcy biorący udział w konkursie na Danie Sezonu PYCHA 2018,
- 10 dań pozostali wystawcy.

* w przypadku braku pojawienia się na wydarzeniu, lub rezygnacji po wpłacie koszt nie będzie zwracany.

W kwocie wpisowego zapewniamy prąd do 3,5kW. Trucki z wyższym poborem obowiązuje dodatkowa opłata za prąd w kwocie 100 zł netto.

UWAGA - prosimy o dokładne wypełnienie formularza i zwrócenie uwagi na przesłanie dobrego zdjęcia. Będziemy tworzyć dedykowaną zakładkę dla gości aplikacji mobilnej Going., dlatego też jakość zdjęć jest bardzo istotna.

UWAGA - Podczas tej edycji Żarcia Na Kółkach odbędzie się po raz pierwszy konkurs na Danie Sezonu PYCHA 2018. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie 10 porcji dla sędziów (mogą być degustacyjne), którzy wybiorą zwycięzcę.

Formularz rejestracyjny

Wskaż 3 wybrane pozycje. Menu pojawi się w aplikacji przy opisie Twojego food trucka.
To zdjęcie będzie ilustrowało Twojego food trucka w aplikacji.

Click or drag files to upload